Користувацький вхід

Волонтерам "Голосу" в Черкасах надсилають агітпродукцію без маркування (Фото)

В Черкасах волонтерам партії “Голос” Святослава Вакарчука надсилають агітпродукцію без вихідних даних та маркування. 

Агітаційний пакет надходить волонтерам які реєструвалися на сайті політичної партії.

Набір складається з двох агітаційних плакатів на звороті яких вказано інформацію де їх рекомендовано розміщувати. Також в наборі самоклеючі наліпки, значок партії “Голос”, листівка з подякою Вакарчука за приєднання до “командизмін” та лист-інструкція за підписом Координатора Волонтерського Руху партії “Голос” Олени Ведмідь.

В листі-інструкції рекомендується вивісити агітаційні плакати на інформаційних дошках за місцем проживання. Є прохання фотографувати використання символіки та розміщувати відповідні фото у соцмережах. Також волонтерів закликають бути активними в соцмережах і месенджерах — створювати групи на підтримку партії, поширювати матеріали з офіційних сторінок, створювати свої меми, фото, відео на підтримку політпроекту.

Відзначимо, що на жодному з агітаційних матеріалів “пакету волонтера” немає відомостей про замовника цих матеріалів, установу, що здійснила друк, їх тираж, інформації про осіб, відповідальних за випуск.  

Нагадаємо, що координатором партії "Голос" на Черкащині було призначено Романа Орищенко, "посіпаку" голови Верховної Ради України Андрія Парубія. 

Останні новини

Loading...