Користувацький вхід

Водій відсудив 180 тис. грн. моральної шкоди у держави за кримінальне переслідування

Колишній водій КП «ЧЕЛУАШ» відсудив 184 тис. грн. моральної шкоди за кількарічне кримінальне переслідування.

Позов колишнього працівника комунального підприємства задовольнив в повному обсягу Соснівський районний суд м. Черкаси та залишила без змін апеляційна інстанція. 

Кримінальне провадження стосовно водія розслідувалося з липня 2013 року, йому інкримінували підробку документів. У січні 2015 року його було виправдано, згодом за апеляцією прокуратури справа була направлена на повторний розгляд. В березні 2017 року підозрюваний знову був повністю виправданий, - це рішення підтвердила і апеляційна інстанція. 

В обгрунтуванні позову про відшкодування моральної шкоди Анатолію Малега відзначалося, що діями працівники органів дізнання, досудового слідства, прокуратури йому завдано моральну шкоду. Внаслідок таких дій в його житті настали істотні вимушені зміни. 

Більше чотирьох років він був обмежений в своїх правах. Йому була обрана міра запобіжного заходу. Він змушений був виправдовуватись перед близькими і знайомими, що ніяких злочинів не вчиняв. Більше тридцяти разів ходив в судові засідання. Він витрачав свій вільний час та кошти, так як змушений був користуватись правовою допомогою. Через притягнення до кримінальної відповідальності його змусили написати заяву про звільнення за власним бажанням з організації де працював на момент предявлення підозри. Тому він має право на відшкодування моральної шкоди в розмірі 184 тис. грн., які необхідно стягнути з Державної казначейської служби за рахунок коштів державного бюджету. 

Насамкінець відзначимо, що водію комунального підприємства згідно обвинувального акту інкримінувалося підроблення подорожнього листа за яким нібито було незаконно списано паливо у розмірі 5 літрів бензину марки А-76.

Останні новини

Loading...