Користувацький вхід

Вибори в одній з ОТГ Черкащини перетворилися на "гарячу точку"

Третій день триває встановлення результатів виборів голови Степанківської ОТГ у Черкаському районі. 

Попри наявність очевидного переможця – сільського голови села Хацьки Ігора Чекаленка який обійшов найближчого конкурента Сергія Зеленька на 300 голосів, сільська ТВК ніяк не складе підсумковий протокол.

Вчора за рішенням ТВК було призначено перерахунок голосів на одній з ДВК у селі Хацьки через відсутність одного відривного талону виборчого бюлетеня. В результаті шестигодинного перерахунку було встановлено що бюлетенів для голосування видано 715, а відривних талонів є 714. Було складено акт і нарешті ТВК прийняла документацію та протокол даної дільниці далеко за північ.

Однак виникли проблеми із оформленням протоколу вже з ДВК у селі Степанки тому засідання ТВК було перенесено на сьогоднішній ранок. Засідання розпочалося і триває донині, результати виборів поки не встановлено так само як не складено і підсумковий протокол.

Відзначимо, що такий ажіотаж та протистояння в Степанківській ОТГ у складі сіл – Хацьки, Степанки та Бузуків викликаний інтересом бінезнес-партенрів губернатора Юрія Ткаченка, які ставку робили на Сергія Зеленька, але їх кандидат не пройшов.

ДОКЛАДНІШЕ ПРО ПЕРЕБІГ ПОДІЙ ЧИТАЙТЕ У НАШОМУ НІЧНОМУ РЕПОРТАЖІ: НА ВОТЧИНІ ГУБЕРНАТОРА НЕ МОЖУТЬ ПІДВЕСТИ ПІДСУМКИ ВИБОРІВ В ОТГ

 

Останні новини

Loading...