Користувацький вхід

Весну ще треба почекати, - синоптики

20 березня розпочинається астрономічна весна, проте, нинішні температурні показники на Черкащині ще далекі від весняного тепла.

Серія циклонів з Південної Європи зумовили у нашому регіоні снігопади, хуртовини та зниження температури повітря до 10-12º морозу.

Вже у другій половині дня 20 та вночі 21 березня черговий циклон з Балкан вкотре випробовуватиме нас на міцність – прогнозується сніг та посилений вітер.  Починаючи із середи і до суботи денні температури прогнозуються в межах 0..5° морозу, вночі 5..10° морозу, – повідомляє керівник Черкаського обласного Гідрометценру Віталій Постригань.

Комунальним та дорожнім службам особливу увагу варто звернути на обробку доріг і тротуарів протиожеледними сумішами, адже умови для ожеледиці в найближчі дні збережуться. Вже із 23 березня при відсутності опадів і денній температурі 0..+4º розпочнеться процес сніготанення. Талі води ускладнюватимуть та можуть порушувати роботу різних галузей економіки області, а особливо – окремих приватних домоволодінь, ЖКГ, транспорту, тощо. Більш рішучій і безповоротний наступ весни відбудеться із 27 березня.

Останні новини

Loading...