Користувацький вхід

Верховний Суд скасував протокол ЦВК за яким Рудик переміг на 198 окрузі

Велика палата Верховного суду визнала протиправним та підтвердила скасування протоколу ЦВК про результати виборів народних депутатів на 198-му виборчому окрузі, за яким перемогу здобув чинний народний депутат Сергій Рудик. 

Про це повідомив, один з кандидатів у народні депутати на цьому окрузі, Юрій Кармазін за позовом якого відбувався судовий розгляд. 

Нагадаємо, що 5 серпня ЦВК визнала обраним народним депутатом Сергія Рудика який здобув найбільшу підтримку виборців і отримав 28,92% голосів. 

12 серпня Верховний Суд у складі колегії суддів Касаційного адміністративного суду визнав дії ЦВК по встановленню результатів виборів на 198 окрузі протиправними, скасував протокол ЦВК про результати виборів та вирішив продовжити дії щодо встановлення результатів виборів. 

17 серпня Велика палата Верховного суду за скаргою Сергія Рудика, скасувала визнання дій ЦВК по встановленню результатів виборів протиправними, але залишила чинним рішення Верховного Суду в частині скасування протоколу ЦВК про результати виборів та продовження дій щодо встановлення їх результатів. Дана постанова не підлягає оскарженню. 

Відзначимо, що кандидат Юрій Кармазін вимагав перерахунку голосів на всіх виборчих дільницях округу, але ОВК відмовила у задоволенні його клопотання. 

Loading...