Користувацький вхід

Вбивство малолітнього сина правоохоронця вчинила його дружина

На початку березня 2015 року Черкаси сколихнула шокуюча новина – у власній домівці було задушено 7-річного хлопчика, сина правоохоронця.

Трагічна подія сталася 3 березня вдень, в одному з житлових будинків в районі площі 700-ччя. Хлопчик загинув від механічної асфіксії, а мама яка була разом з ним удома втрапила до лікарні. За інформацією матері, до будинку увірвалися невідомі в масках з метою пограбування вони нібито і скоїли вбивство та душили хлопчика вимагаючи гроші.

Однак як ще одразу стало відомо з власних джерел, серед версій вбивства розглядалася і набагато шокуюча – що імовірною вбивцею може бути сама мама.

Як свідчить вирок Придніпровського районного суду м. Черкаси, версія вбивства сина матірю підтвердилася результатами об’єктивного розслідування. Так в ході проведення слідчих дій було встановлено відсутність перебування в квартирі сторонніх осіб під час вчинення вбивства, не підтвердилася інформація і про викрадення грошей та інших матеріальних цінностей. А проведені негласні слідчі дії з прослуховування помешкання підтвердили, що жінка вчинила вбивство з необережності. Про це вона розповіла в розмові з чоловіком.

В результаті судового розгляду суд кваліфікував скоєне кримінальне діяння за частиною 1, статті 119 ККУ (вбивство з необережності) та призначив покарання у вигляді 3-х років позбавлення волі з випробувальним терміном – один рік.

Сама обвинувачена своєї провини не визнала, та подала апеляційну скаргу, апеляцію на рішення суду подав і державний обвинувач.

Прізвища учасників судового процесу не публікуємо з етичних міркувань. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЗАСТУПНИК ГУБЕРНАТОРА, РЕКТОР, ДИРЕКТОР "АЗОТУ", - ДЛЯ КОГО ФАЛЬСИФІКУВАЛИ ВИБОРИ РІК ТОМУ

 

Loading...