Користувацький вхід

Валентина, вперед!!!

Почесний президент ПАТ «Азот», Голова Громадської ради Черкас Валентина Жуковська таки йде на дострокові вибори до Верховної Ради. 

Обиратиметься цього разу Валентина Борисівна як і в далекому 2012 році шляхом самовисування, партії їй не до душі. Інформацію про балотування скромно поширив сайт Громадської Ради Черкас.

Таке рішення було прийняте на зустрічі з колективом свого ж підприємства.

- Як людина, яка не один рік пропрацювала в банківській сфері, можу сказати, що величезною помилкою було допустити такий шалений ріст курсу долара, що призвело до інфляції, підняття цін на продукти та товари, знецінення зарплат та соціальних виплат. А чого варте зволікання з прийняттям податку на розкіш, який міг би дати країні навіть більше надходжень, ніж введення військового податку. З тією тільки різницею, що військовий податок береться з кишень найбідніших, а податок на розкіш платили б найбагатші, для яких він не був би навіть відчутним. І таких прикладів можна наводити безліч, - говорила на зустрічі Жуковська. 

– Я не погодилася балотуватися від якоїсь політичної сили, хоча таких пропозицій було чимало. Якщо йти на вибори, то самостійно - з тим, щоб потім особисто нести відповідальність перед виборцями за свою роботу, - зазначає Валентина Жуковська.

Нагадуємо, що в 2012 році на 194 округу Валентина Жуковська програла своєму конкуренту Миколі Булатецькому 12,5 тис. голосів. Однак Микола Іванович тоді так і не став депутатом, оскільки на догоду тодішньому владному режиму підведення підсумків штучно зірвали, а ЦВК згодом оголосила про «неможливість встановити результати виборів на 194 округу».

Вже на довиборах у 2013 році до кінця зберігалася інтрига чи йтиме на вибори Валентина Жуковська, - вона не пішла, - а приклад як потрібно вигравати вибори в Черкасах показав Михайло Поплавський. Команда якого за два тижні скупила 60 тис. голосів виборців та знову перемогла Миколу Булатецького.

 

Loading...