Користувацький вхід

Вадим Стоянов: "Аеропорту-Черкаси бути"*

Єдиний кандидат, від об'єднаних сил націоналістів, по 197 округу Вадим Стоянов опікується відновленням повноцінної роботи КП “Аеропорт-Черкаси”.

Реалізація цього проекту серед пріоритетних для подальшого розвитку інфраструктури регіону. Серед інших ключових пріоритетів — це реальна децентралізація і втілення народовладдя на місцях, фінансова спроможність місцевих громад, розбудова соціальної сфери та підвищення рівня життя і добробуту громадян. Такі амбітні завдання можна реалізувати лише за підтримки громадян та втілення в реальне життя антикорупційного пакету законопроектів.

Вадим Стоянов, як координатор групи з відновлення повноцінної роботи КП “Аеропорт-Черкаси” та працівник ДП “Украерорух”, поділився останньою інформацією, щодо запуску роботи повітряних воріт міста та подякував платникам податків, за кошти яких тривають відновлювальні роботи. Прогнози кандидата від об'єднаних націоналістів досить обнадійливі.

- Наше державне підприємство активно вмикається в роботу щодо відновлення роботи Аеропорту-Черкаси. В першу чергу, це аеронавігаційне обладнання, тому що це важлива ланка, щоб запустити роботу. На 20 млн. грн. закуплено обладнання для того, щоб аеропорт міг повноцінно функціонувати в цих умовах які зараз є. Далі питання обласної ради, ми всі знаємо, що обласна рада в тому році виділила кошти дякуючи платникам податків. На сьогоднішій день, вже багато чого зроблено з відновлення злітно-посадкової смуги, саме з відновлення злітно-посадкової смуги починається відновлення аеропорту, - говорить Вадим Стоянов.

За інформацією Вадима Стоянова, після завершення робіт по укладанню верхнього шару асфальтного покриття на злітно-посадковій смузі, буде розпочато процес сертифікації летовища.

- Сподіваюся, що вже цієї осені ми зможемо прийняти перший тестовий рейс і потім вже розпочати процес налагодження повноцінного авіаційного сполучення, - висловив сміливі сподівання Вадим Стоянов.  

Політична реклама 

Останні новини

Loading...