Користувацький вхід

В Золотоноші народний депутат вдався до нецензурної лексики

В містечку Золотоноша на зустрічі з громадою у місцевому будинку культури народний депутат Владислав Голуб обраний від 197 округу вдався до нецензурної лексики.

Неприємний інцидент стався під час обговорення шляхів вирішення нагальних проблем які склалися в місті, зокрема найбільш актуальної – ремонту напірного колектору. Нагадаємо, що через численні кримінальні провадження роботи з реконструкції колектору у центральній частині міста не можуть завершити. Але все ж зараз не про колектор. 

Обговорення шляхів виходу із ситуації яка склалася зібрало як простих містян так і низку народних депутатів, депутатів обласної ради, міське керівництво. 

Під час виступу одного з депутатів обласної ради, а зокрема Віктора Полозова, народний депутат Владислав Голуб у відвертій істериці вдався до нецензурної лексики. Відверта та неконтрольована політична істерія охоплює Владислава Голуба повсякчас, коли мова хоча б заходить про Віктора Полозова, оскільки в останньому він бачить свого головного суперника на окрузі у разі проведення дострокових виборів у Верховну Раду. 

Та навіть той факт, що предметом обговорення були конкретні місцеві проблеми, а також те, що невідомо коли будуть і чи взагалі будуть дострокові вибори, нардепа охопила справжня політична істерія, яка й вилилася у нецензурщину. Можна переглянути відео. 

На ньому народний обранець жаліється містянам на депутата обласної ради та пригадує старий інцидент, ну і як годиться приписує Полозову те, чого він не говорив. Містяни з притаманним гумором сприйняли чергову істерію народного обранця. 

Ми щоб бути об’єктивними нагадаємо ту конфліктну ситуацію між народним депутатом та депутатом обласної ради яка виникла в кулуарах Верховної Ради ще у жовтні 2016 року. Тоді сам Голуб намагався спровокувати Віктора Полозова, хоча останній цілком цензурно і в рамках етики поставив провокатора на місце.
 

Останні новини

Loading...