Користувацький вхід

Віталій Іляшенко : за рахунок опозиції молодики з "Тулубюгенду" піднімають погодинну оплату.

Головний "УДАРівець" Черкаської області не оминув своєю увагою події, що мали місце під стінами Черкаської ОДА 22 березня, при спробі опозиціонерів завести громадян в стіни Будинку Рад.

- Сергія Тулуба врятувала погода. Якби не дощ, то ми обов"язково б зібрали ще більше людейі обов"язково б потрапили на сесію. Але це ж не остання наша "зустріч". Дуже вже хочеться почути, які ж це 4 тисячі об"єктів зданов експлуатацію за три роки "царювання" Сергія Борисовича. Це, мабуть, кабінети в різноманітних адміністраціях. Ну а стосовно молодиків, які працювали на регіоналів, то тепер вони добре подумають чи варто приймати участь в таких подіях. Ті 200 гривень, що їм платять, не варті тих збитків, які вони зазнали під час протистояння з народом. Хоча я чув, що дехто з них пробує демпінгувати на цьому "ринкові", і говорить про те, що відтепер менше ніж за 300 гривень не братиме участі в подібних "виставах". Проте я б радив пам"ятати цим молодим людям, що вони потрібні "регіоналам" лише як "гарматне м"ясо", - відзначив Віталій Іляшенко.

Окремо він пройшовся  по планах опозиції та окремо партії "УДАР".

 - В п"ятницю відбулася Рада опозиційних сил Черкащини. Ми вирішили що проведемо ще не одну акцію, зокрема і 6 квітня, коли Тулуб святкуватиме 3-річчя свого "воцаріння" на черкаському "престолі". Також приведемо громаду в "АЗОТ" щоб поцікавитися долею тролейбусів, які Валентина Жуковська перед виборами "подарувала" місту, але вони й досі стоять на території заводу. Заодно побачимо, як охорона, яка так хоробро поводила себе по відношенню до журналістів "TVi", буде себе поводити у відношенні до громади. Особливу увагу хочемо звернути на призначені на 2 червня вибори міського голови Христинівки. Тоді ж напевно відбудуться вибори і в Чорнобаї. Зараз активізуватимемо роботу в місті Сміла, а то там міський голова невідомо чим займається. Якщо Тулуб на нього накричить, то він проводить зустріч з громадою, не накричить - в місті невідомо що діється. В Золотоноші нам вдалося заручитися підтримкою одного депутата міської ради, зараз ведемо перемовини про створення фракції партії "УДАР" в Золотоніській міській раді. Займається цим Павло Криворучко, нещодавно обраний головою міської партійної організації партії "УДАР", - підсумував Іляшенко.

Loading...