Користувацький вхід

В школах Черкас запроваджується проект "Шкільний офіцер поліції"

Розібратись у складній ситуації, отримати відповіді на питання й поспілкуватись зі справжніми копами.

Віднині у школах міста впроваджується проект "Шкільний офіцер поліції". Його офіційна презентація відбулась 26 грудня в Управлінні патрульної поліції в Черкаській області, передає прес-служба відомства.

Презентувати новий для Черкас проект прийшли представники освітніх закладів, головні освітяни міста, представники служби в справах дітей. Кульмінацією зустрічі стало підписання Меморандуму про співробітництво між Департаментами патрульної поліції та освіти й гуманітарної політики Черкаської міської ради щодо його реалізації.

В основу проекту "Шкільний офіцер поліції" покладена модель ефективної співпраці полісменів та громади. А головна мета – вирішення проблеми підліткової і дитячої злочинності. В межах такої співпраці мають максимально поєднуватись зусилля двох організацій, які мають унікальні повноваження: поліції,яка відповідає за профілактику злочинності, та школи, де діти проводять найбільше свого часу й отримують знання.

Реалізовуватиметься проект шляхом профілактики правопорушень серед учнів, попередження конфліктів та інших негативних явищ. Працюватимуть з учнями шкільні офіцери. Це патрульні поліцейські, які пройшли спеціальний тренінг та знають усі тонкощі спілкування зі школярами різного віку: від першачків до старшокласників.  

Останні новини

Loading...