Користувацький вхід

В поминальний день черкащани побачили на кладовищах гори неприбраного сміття

 

Сьогодні почалися поминальні дні, які триватимуть більше місяця по кладовищах Черкащини. Однак як виявилося, місця вічного спочинку мають зовсім негідний вигляд. Родичі які сьогодні прийшли щоб відвідати померлих побачили на міських кладовищах гори неприбраного сміття. 

Про незадовільний стан з вивезенням сміття з кладовищ та прилеглих територій проінформувала у мережі Фейсбук депутат міської ради від «Батьківщини» Наталія Коваленко.

«27 квiтня 2014. Черкаськi кладовища в Поминальний день. Купи смiття. Такого не було нiколи! Ось наслiдки останнього тендеру на 60 мiльйонiв по прибиранню, який виграли ФОПи, а не комунальнi пiдприємства. Всiм причетним треба добряче надавати по руках, щоб бiльше «не брали», - зазначила Наталія Коваленко.

Нагадуємо, департамент економіки та розвитку Черкаської міськради 14 лютого за результатами тендеру уклав низку угоди на послуги щодо очищування території міста на загальну суму 60,45 млн грн.

На прибирання кладовищ тендер виграв підприємець Сук С.В. на суму 2 млн. 75 тис грн. (без ПДВ) на 2014-2015 рр. Саме він мав би вивезти з кладовищ накопичене сміття з тротуарів та зелених зон, тверді побутові відходи, відходи деревини, змет, листя, рештки рослин, зібране сміття та сміття з урн згідно з умовами тендеру.


 

Loading...