Користувацький вхід

В мене просто "вимкнули світло", - член виконкому про своє побиття

«Братки» депутата Черкаської міської ради від Блоку Петра Порошенка побили члена виконавчого комітету від громадськості Івана Кієнка. 

Про подробиці побиття розповів сам постраждалий під час сьогоднішньої прес-конференції.

За його словами напад стався поблизу кафе «Анталія» 19 березня близько 17.30. Напад на себе активіст повязує з своєю активною громадською позицією по відношенню до бізнес-діяльності депутата Володимира Бурячинського та його компанії «Текс».

- Ща раніше в нас виник конфлікт з фірмою ТЕКС депутата Володимира Бурячинського, коли ми контролювали якість виконання робіт. Ще тоді почали появлятися люди характерної зовнішності які розказували що я не так голосую на виконкомі не ті питання піднімаю. Ці люди стали частими гостями у міськвиконкомі. Я не надавав цьому особливого значення. І це вилолося в ситуацію яка сталася коли я зайшов поїсти в кафе «Анталія». Там вже сиділа компанія яка була випивша, в тому числі там був і Володимир Бурячинський. Вони намагалися провокувати мене. Я пояснив, що це не місце для зясування стосунків і аналізу діяльності компанії депутата. Мене викликали поговорити по питанню фірми «Текс». Вже після виходу на вулицю до мене знову підійшов учасник компанії на прізвище Роман Урсалов. В процесі мого діалогу з Урасловим, за його спиною стояв Володимир Бурячинський. І в якийсь момент в мене погасло світло. Як виявилося це був удар, я отримав перелом челюсті і струс мозку, втратив свідомість і в такому стані мене добивали, - розповів про конфлікт Іван Кієнко.

Наразі член виконкому продовжує стаціонарне лікування, а відповідні заяви подані до поліції і йому прикро, за чиновників які зрослися з криміналом.

- Ці люди неодноразово погрожували, за два роки після двох років майдану обнагліли наскільки, що бють членів виконкому серед білого дня в публічному місці. Ці люди характерної зовнішності, характерні кримінального сьогодення приходять і здороваються з нинішніми керівниками міста, чиновниками, - уточнив Кієнко.

На фото Володимир Бурячинський за бізнес якого так турбуються його друзі. 

Ще один представник виконавчого комітету автомайданівець Роман Ганзевич нагадав суть конфліктної ситуації яка виникла ще під час виконання робіт фірмою «Текс».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ФІРМА ДЕПУТАТА ПОРОШЕНКІВЦЯ ВІДВЕРТО ХАЛТУРИТЬ НА БУДІВНИЦТВІ КАНАЛІЗАЦІЇ В ЧЕРКАСАХ

- Ми спостерігали за проведенням ремонтних робіт зливової каналізації по вул.. Смілянська і відновленню дорожного покриття на вул.. Оборонна де працювала ця фірма. Наш аналіз між проектами, та реально зробленими актами виконаних робіт розбіжність склала 500 тис. грн. звичайно ж на користь фірми депутата. Відповідну інформацію ми передали правоохоронцям, але незрозуміло чому це не цікавить чиновників міської ради, - розкрив суть конфлікту навколо фірми «Текс» Роман Ганзевич.

Відзначимо, що під час виборчої кампанії за другий тур міського голови лідер фракції БПП у Верховній Раді Юрій Луценко обіцяв розігнати криміналітет в міській організаціх БПП. Однак обіцянки залишилися обіцянками.

Нині Володимир Бурячинський входить до складу фракції БПП та більшості міського голови та водить за собою підтримку із осіб характернох зовнішності які в стилі 90-х відстоюють права його бізнесу. Після такого випадку адекватним кроком буде складення депутатських повноважень, хоча для цих хлопців такі принципи не діють.

Натомість сам Володимир Бурячинський спростовує свою причетність до виникнення конфлікту та вважає, що його намагаються штучно до нього привязати.
 

Останні новини

Loading...