Користувацький вхід

В кінці тижня варто очікувати на похолодання

Антициклон Віктор вже два тижні формує спокійну та теплу погоду, яка більше схожа на вересневу. І тільки пізній схід і ранній захід сонця нагадує про те, що за вікном середина жовтня.

Денне тепло 17-21º швидко змінюється вечірньою прохолодою, повідомляє начальник Черкаського обласного центру з гідрометеорології Віталій Постригань. Повітря охолоджується швидко, вночі і вранці все частішають заморозки та утворюються тумани.

За прогнозом, антициклон поступово втрачає свої сили, проте на поточному тижні, комфортна погода збережеться. 17-19.10, завдяки південним вітрам вночі без заморозків +3..+5º, вдень +15..+20º.

20 жовтня з наближенням улоговини циклону з півночі, збільшиться хмарність. А 21.10, із зміною вітрів на північні, на фоні невеликих дощів - більш суттєве похолодання, із заморозками вночі. Середньодобові температури +6..+8º, з 25.10 очікується перехід середньодобової через +5º.

Тому стійкого переходу середньодобової температури через +8º в бік зниження не очікується практично до 20 жовтня. Тому в цілях економії початок опалювального сезону може бути дещо затриманим, крім об’єктів соціального призначення (заклади охорони здоров’я, навчальні заклади, дошкільні заклади).

Останні новини

Loading...