Користувацький вхід

Відстороненому меру Сміли шиють кримінал

За фактом декларування недостовірної інформації розслідується кримінальне провадження стосовно Олексія Цибка.

Слідче управління ГУНП в Черкаській області проводить досудове розслідування від 19 листопада 2018 року за ст. 366-1 ККУ

За даними слідства, Олексій Цибко не вніс в декралацію дані про наявне нерухоме майно, яке на праві власності належить його дружині Аллі Цибко. Зокрема не відображено в деклараціях відстороненого на даний час мера наступне нерухоме майно: 

- земельна ділянка для будівництва житлового будинку площею 0,25 га в селі Мала Супоївка, Київської області

- земельна ділянка для ведення ОСГ площею 0,14 га та розміщений на ній житловий будинок площею 57 кв. м. в селі Мала Супоївка, Київської області

- земельна ділянка 2,82 га для ведення товарного сільського господарства в селі Мала Супоївка.

-  1/3 частини квартири, загальною площею 62,7 кв.м.

За даними слідства, Цибко постійно проживає в м. Сміла, однак не декларує жодного обєкту нерухомості тут, що знаходиться в нього в оренді, або на іншому праві користування. Також не вказує інформації щодо сплати коштів в рахунок погашення кредиту в розмірі 320 тис. Дол. (взятий в Укргазбанку в 2008 році).

Відзначимо, що відкриття провадження стосовно Цибка співпадає в часі з “тепловою кризою” в місті Сміла. Через небажання, на той час міського голови Олексія Цибка, брати на місто боргові зобов'язання приватного теплопостачальника, він як посадова особа відчув безпрецедентний тиск з боку вищої владної та силової вертикалі області. 

В результаті Олексія Цибка терміново відсторонили від посади міського голови за повторним рішенням Київського апеляційного адіністративного суду 27 листопада 2018 року. 

Не виконав завдання по взяттю боргів і секретар Костянтин Синьогуб, який також був терміново змінений зручним Віктором Федоренком в грудні 2018 року та отримав підозру від прокуратури за зрив ще минулорічного опалювального сезону

В результаті 27 грудня НАК "Нафтогаз" офіційно повідомив про укладення договорів на постачання газу для КП "Смілатеплокомуненерго" та про визнання містом боргових зобов'язань приватної прокладки ТОВ "Смілаенергоінвест" у розмірі 86 млн. грн. 

 

 

Останні новини

Loading...