Користувацький вхід

Відкрили футбольний майданчик "подарований" два роки тому

В містечку Золотоноша відкрили футбольний майданчик зі штучним покриттям, який на словах було "подаровано" ще два роки тому.

Такі відкриття традиційно збирають перших осіб області, серед них і новоспечений очільник ОДА Олександр Вельбівець, екс-голова ОДА Юрій Ткаченко. ФФУ представив її голова Андрій Павелко та очільник ФФУ в Черкаській області народний депутат Владислав Голуб.

Опускаючи пафосні промови, які без сумніву звучали з уст владних та спортивних функціонерів, повернемося до "подарованого" майданчика. Його відкрили на території військової частини яка дислокується в Золотоноші не випадково. Команда ФК "Зеніт", яка представляє військову частину, стала першим переможцем Кубку Героїв АТО у вже далекому грудні 2016 року. 

Цей турнір організований Всеукраїнською громадською спілкою "Федерація футболу учасників АТО". Після перемоги, голова ФФУ Андрій Павелко навіть пафосно нагородив ФК "Зеніт" сертифікатом на футбольний міні-стадіон який мав би з'явитися на території військової частини.

Стадіон таки відкрили, за два роки після "подарунку", який виявився штучним покриттям для стадіону. Силами місцевих меценатів, комунальників, військових міні-арену таки побудували. 

Окрім цього роботу голови ФФУ в Черкаській Владислава Голуба вже оцінили колеги з Федерації футболу учасників АТО. В минулорічному відкритому зверненні щодо діяльності ФФУ згадали і народного депутата з 197 виборчого округу. 

- Брехун і популіст депутат Владислав Голуб, хочемо нагадати вам, що наша Федерація футболу учасників АТО в 2016 році зверталася до Федерації футболу в Черкаській області з офіційним листом-проханням допомогти забезпечити нагородами команду переможницю учасників бойових дій ФК «Зеніт» з міста Золотоноша Черкаської області. Жодного перерахування коштів на рахунок нашої Федерації чи рахунки інших організацій або фізичних осіб ми не вимагали. Якщо команда всеукраїнської футбольної ліги учасників АТО є призером змагань, з тієї чи іншої області, то ми дійсно звертаємося до всіх небайдужих організацій в тій області долучитися і допомогти нагородити переможців змагань учасників бойових дій, своїх земляків. На відміну від вас, на Черкащині є справжні люди, які не словами, а конкретними ділами другий рік підтримують воїнів АТО. Якщо ви не пам’ятаєте, то ми нагадаємо, що в 2016 році ми звернулися до вас і запропонували самостійно питання допомоги узгодити з командою і підтримувати їх як єдину футбольну команду із учасників бойових дій від Черкаської області.

Звертаємося офіційно до вас депутат Владислав Голуб, голова Федерації футболу Черкаської області, дайте будь-ласка чітку відповідь єдиній футбольній команді учасників бойових дій Черкаської області, першому переможцю всеукраїнської футбольної ліги учасників АТО на КУБОК ГЕРОЇВ АТО 2016 року, ФК «Зеніт», коли у їхній військовій частині буде побудований сучасний футбольний майданчик, обіцяний керівництвом ФФУ ще рік тому? - йшлося в листі

Серед почесних гостей які вправлялися в перерізанні стрічки, почесне місце зайняв і нардеп Владислав Голуб, адже черговий привід для піару не можна було втрачати, попри старі конфлікти та "подарунок" який довелося чекати два роки. 

Нагадаємо, що раніше нардеп вже брав участь у відкритті майданчиків в селах Гельмязів та Вознесенське, але вони були побудовані за державною програмою.

Останні новини

Loading...