Користувацький вхід

В День всіх закоханих в Черкаси завітає "косолапый мишка" Кличко

У п’ятницю, 14 лютого, до Черкас із політичним візитом прибуде лідер партії «УДАР» Віталій Кличко. Про це на прес-конференції повідомив голова обласної організації партії Віталій Іляшенко. 

Програма візиту політика та відомого боксера тримається в таємниці. Як повідомляють ударівці нібито має відбутися зустріч з громадськістю, відвідування затриманих черкащан яких підозрюють у штурмі будівлі Черкаської ОДА і які перебувають у СІЗО. 

Місце та час зустрічі Віталія Кличка із черкащанами наразі узгоджується. Імовірно відбудеться і прес-конференція політика, однак достовірної інформації з цього приводу немає. За нашою інформацією піарщики майбутнього кандидата в президенти зараз поки що роздумують чи проводити взагалі прес-конференцію. Оскільки до Віталія Кличка є дуже багато незручних запитань у місцевих журналістів як з приводу його діяльності так і з приводу діяльності його партії на Черкащині. 

Нагадуємо, останній візит Віталія Кличка у провінційні Черкаси відбувся 25 квітня 2013 року на акцію "Вставай Україно". Тоді Віталій Кличко запізнився і не взяв участі у прес-підході (як пояснила тоді Ірина Геращенко він запізнився через погані черкаські дороги, але їй чомусь ці дороги дали можливість прибути вчасно - ред.). Взагалі Віталію Володимировичу дуже важко працювати з непроплаченими журналістами. Це й не дивно оскільки Віталій Кличко є таким собі брендом за яким ховаються маловідомі політики та представники криміналітету і намагаються на його імені дорватися до влади. 

В кінці минулого року було зламано електронну скриньку політика. Як виявилося в приватному спілкуванні боксер по мінімуму цікавиться політичною роботою, натомість більше займається власними коханками. І нічого людське йому не чуже, у листі до однієї з своїх шанувальниць він підписався "твой косолапый мишка"

 

Натомість у черкащан дуже багато питань до Віталія Кличка на які схоже вони не отримають відповідей. Це і борги партії перед своїми працівниками ще за вибори 2012 року, це й участь ударівців у знятті законного мера Сергія Одарича, це й співпраця з владою депутата Черкаської міської ради від «УДАРу» Сергія Кудактіна (якого доречі сам Кличко ще у 2012 році грозився виключити з партії та ліквідувати фракцію «УДАРУ» у міськраді – ред.), це і робота ударівців на рейдрське захоплення та ліквідацію ринку «Оптовичок» що на вул. Пастерівській та ще багато інших питань.

Підготував: Олександр Безпрозванний 

Останні новини

Loading...