Користувацький вхід

В черкаських медзакладах очікують хвилю скорочень

У медичних закладах Черкас прогнозують скорочення персоналу, якщо Національна служба здоров’я відмовиться від укладання угод на 57 видів медичних послуг.

Про це інформують на сайті Черкаської міської ради.

За словами директора департаменту охорони здоров’я та медичних послуг Олега Стадника, обласна лікарня вже скоротила перших 20 працюючих у фізіотерапевтичних відділеннях.

– У нас теж непроста ситуація. Ми зараз працюємо над міською бюджетною програмою підтримки фізіотерапевтичних відділень, в нас їх 10. Якщо не буде підтримки, ми теж будемо робити оптимізації, скорочення, – пояснив Олег Стадник. – Також існує проблема із 20 нашими медпрацівниками, які працюють у міському військкоматі: проводять обстеження допризовників і на час призовної кампанії. Їм за пролікований випадок ніхто платити не буде, тому що це просто огляд, і виникає питання: хто платитиме їм заробітну плату?

Непроста ситуація може виникнути й за умови, якщо Національна служба здоров’я відмовиться від укладання угод. У такому разі із 1 квітня не буде фінансування.

Нині в міській раді мають провести обрахунки, аби визначити, який ресурс потрібен медичним закладам до кінця року, щоб забезпечити надання послуг, які не враховані Національною службою здоров’я. 

Останні новини

Loading...