Користувацький вхід

В Черкасах завершився благодійний турнір.

В Черкасах відбувся благодійний футбольний турнір, під час якого кожен з гравців команд – учасників зміг докласти свою, хай і не значну, суму коштів, які підуть на лікування 3-річної Анастасії Олійник. Дівчинці потрібна термінова операція на серці.

В турнірі, організатором якого виступила громадська організація «Кропива» прийняли участь команди партій «Батьківщина», «УДАР», «Свобода» та громадських організацій «Молодий Народний рух» та «Кропива».
На полі точилася безкомпромісна гра, аде при цьому жоден з гравців не отримав попередження від суддів за грубу гру. Свідченням безкомпромісності є те, що команда «УДАРу» (капітан Олександр Марченко) виборола перше місце у команди «Молодого Народного руху» (капітан Володимир Присяжнюк) лиша за різницею забитих та пропущених голів. Третє місце у команди – організатора «Кропиви» (капітан Володимир Фатенко). Але й команди «Свободи» (капітан Андрій Куча) та «Батьківщини» (капітан Анатолій Бондаренко) створили не мало проблем своїм супротивникам на полі та боролися до останнього.
Всі зібрані під час турніру кошти були передані батькові маленької Анастасійки, який завітав на турнір разом з маленькою донечкою.
Організатори щиро вдячні всім, хто відгукнувся на пропозицію прийняти участь в такому турнірі та вболівальникам, які теж доклали своєї частки на лікування Анастасії Олійник.
Для всіх, хто бажає допомогти сім’ї маленької черкащанки, надаємо реквізити за якими ви можете перерахувати кошти, адже на лікування потрібно 60 тисяч гривень.

Номер карти ПриватБанку для переказу коштів: 6762 4683 1099 9317 (Олійник Сергій Володимирович)

Координати батьків:
Тато - Олійник Сергій Володимирович - 067 968 5402
Мама - Олійник Віта Миколаївна - 067 968 4035
ВРЯТУЙМО РАЗОМ МАЛЕНЬКУ ЧЕРКАЩАНКУ!
Ярослав Нищик
 

Останні новини

Loading...