Користувацький вхід

В Черкасах взяли в облогу управління земельних ресурсів (Фото, Відео)

Зараз представники ВО «Свобода», окремі партійці «УДАРу», спілка воїнів Афганістану разом з жашківчанами взяли в облогу обласне управління земельних ресурсів. 

Всього ж біля будівлі управління зібралося близько 200 чоловік – переважно із м. Жашків. Також частина мітингувальників зайшла в приміщення управління та фактично перешкоджає у здійсненні роботи рядовими працівниками. Керівництва поки що немає, мітингувальники заявляють, що чекатимуть пояснень від керівництва.

Заявлена проблема – це корупція та не виділення 14 учасникам АТО по 2 га землі для ведення сільського господарства. Як не дивно, захищати інтереси учасників АТО приїхали представники фермерського господарства «Степ» м. Жашків на чолі з директором Сторожуком Олександром Миколайовичем.

Олександр Миколайович скаржиться на корупцію та ігнорування інтересів 14 учасників АТО. Землю яку його господарство за своєї ініціативи хотіло віддати атовцям передають іншому користувачу.

- Ми приїхали боротися з корупцією яка постала при нинішній владі, починаючи із районної і закінчуючи обласною владою. В сфері землі, управління повністю корупційне. На даний час було виділено по 2 га землі атовцям і були здані документи до обласного управління. Вони обманним шляхом під ці документи підтасували зовсім інших людей, а директора кирпичного заводу міста Жашкова Притику, його жінку, його маму, його родичів. Дали по 2 га землі 15 осіб, а атовцям відмовили. Я із своє землі видав атовцям по 2 га так як вони до мене звернулися, але виходитья що я не допоміг, - розповідає Олександр.

Докладніше дивіться на відео.

За словами директора стов, претенденти на землю це учасника АТО з Києва. Цілком зрозуміло, що обробляти самі цю землю вони не будуть і очевидно передали б її в оренду даному стов яке за них так клопотало.

Фактично ми бачимо спробу за допомогою втягування учасників АТО в господарський конфлікт вирішити конкретні бізнесові питання, що є негідним.

Більше того сам норма про можливість виділення землі аж по 2га для ведення сільського господарства з самого початку на законодавчому рівні заклала основи для корупції. Цілком логічним є виділення ділянок під забудову, але не більше. Виділення ж землі під ведення с/г – це фактично передача земель резерву у користування великих та середніх землевласників через учасників АТО які самі не будуть її обробляти.

Звичайно, що ми проти корупції, так Олександр Миколайович назвав вартість хабара за оформлення 1 га землі – це 350 доларів. Однак використання воїнів у АТО у вирішенні господарських конфліктів ганебно.

 

Останні новини

Loading...