Користувацький вхід

В Черкасах вже є перший люстраційний список (Документ)

Сьогодні увечері депутатська фракція Партії регіонів у Черкаській міській раді провела засідання та саморозпустилася. Одноголосно регіонали підтримали власний вихід з партії та депутатської фракції, з відсутнім на зібранні Віталієм Дядченком рішення узгодили по телефону. Протокол засідання фракції підписав вже екс-керівник фракції Ігор Мельников.

Відповідний протокол засідання фракції екс-регіонали надали виданню Прочерк.

Головною причиною такого рішення екс-регіонали назвали – незгоду з керівництвом партії та країни, яке обрало насильницький варіант вирішення проблеми масових громадянських протестів в країні. При цьому депутати заявили, що визнають лише зобов’язання перед своїми виборцями – мешканцями Черкас.

Таке відверто запізніле рішення регіоналів варто розцінювати однозначно як пристосувальницьку та конформістську позицію, тому дані прізвища депутатів мають чорними літерами бути вписані у історію Черкаського самоврядування. Вони не набралися мужності прийти на останню сесію Черкаської міської ради коли приймалися доленосні рішення, натомість заявили про вихід з Партії регіонів коли перемогла революція.

Однозначно дані прізвища мають одними з перших потрапити у люстраційні списки і вони не мають жодним чином мати причетність до формування нової більшості у міській раді та взагалі до влади. Також правоохоронним органам та судовій системі варто дати оцінку окремим депутатам з даного списку в організації провокацій проти черкащан.

Ще раз окремо публікуємо прізвища пристосуванців та конформістів:

 

Мельников І.П. керівник фракції 
Ананьєв Д. Ю.
Арсенюк О.М.
Бондар Ю.В.
Бурківський А.О.
Валовий І.П.
Вишиваний В.М.
Горкун В.І.
Гудзенко В.В.
Дядченко В.М.
Донець Р.Г.
Коверський А.М.
Куклін О.В.
Кучер П.С.
Лєбедцов Б.Б.
Отрешко С.В.
Пивоваров В.М.
Сисоєва О.В.
Тищенко І.Ю.

Останні новини

Loading...