Користувацький вхід

В Черкасах відмічають зростання захворюваності на цукровий діабет

З початку року у Черкасах зареєстрували близько 10 тисяч хворих на цукровий діабет. Близько половини з них – з ускладненнями. В цілому за останні три роки у Черкасах захворюваність на цукровий діабет зросла на 10 відсотків.

З метою раннього виявлення і профілактики поширення цукрового діабету серед населення міста та надання вчасної та якісної медичної допомоги цього тижня за підтримки департаменту охорони здоров’я та медичних послуг Черкаської міської ради у лікувальних закладах міста була проведена міська акція.

Як інформує КНП «Черкаський міський інформаційно-аналітичний центр медичної статистики та здоров’я ЧМР», пацієнти медичних закладів запрошувались в лабораторії для визначення глюкози крові, артеріального тиску, консультацій лікарів — ендокринолога, хірурга, невропатолога та офтальмолога. Під час проведення акції оглянуто 1488 осіб, із них чоловіків – 581, жінок – 720, дітей – 187. Проведено аналізів – 865. Вперше виявлено підвищення глюкози в крові у 53 осіб (всі направлені на консультацію до фахівців). Взято на диспансерний облік всього – 40 осіб, із них чоловіків — 15 , жінок — 35.

За повідомленням прес-служби Черкаської міськради.

Останні новини

Loading...