Користувацький вхід

В Черкасах відкрили "Інститут здоров'я рослин"

7 червня у Черкасах відбулося відкриття Науково-дослідного інституту «Інститут здоров’я рослин» («CropCareInstitute»). Засновником «Інституту здоров’я рослин» є вітчизняний лідер з виробництва високоякісних засобів захисту рослин та мікродобрив ГК «UKRAVIT».

–«Інститут здоров’я рослин» – це єдина складова частина великої корпорації «UKRAVIT»; це – бренд якості компанії з виробництва засобів захисту рослин та мікродобрив, – наголошує керівник комерційного департаменту «Укравіт Агро»Олександр Лапа.

«Інститут здоров’я рослин»– унікальний проект, над яким працювали найкращі українські та зарубіжні вчені, та який дозволить українським аграріям будувати свій бізнес на основі інноваційних наукових технологій. Масштабний комплекс поєднує фундаментальні та галузеві дослідження, агробіологічний сервіс та навчально-наукову роботу.

– В основі концепції Науково-дослідного інституту лежить об’єднання потужної бази обладнання,бази людських знань та чіткого усвідомлення нагальних потреб АПК,– зауважує старший науковий консультант «Інститут здоров’я рослин» Володимир Маліновський. – Відкриття такого інституту дає чудову можливість інтегруватися в міжнародну науку.

Про це інформує прес-клуб реформ

Останні новини

Loading...