Користувацький вхід

В Черкасах псують борди Тимошенко та Гриценка

У Черкасах невідомі закидали фарбою білборди потенційних кандидатів у Президенти Анатолія Гриценка (партія «Громадянська позиція») та Юлії Тимошенко (партія ВО «Батьківщина»).

Про це повідомляють спостерігачі ОПОРИ.

Щодо фактів пошкодження білбордів Анатолія Гриценка, готується відповідне звернення до правоохоронних органів за 296 статтею Кримінального кодексу України (хуліганство). Про це ОПОРІ повідомили у штабі обласного осередку партії «Громадянська позиція».

На думку очільника штабу обласного осередку ВО «Батьківщина» Юрія Тренкіна, псування їхньої політичної реклами – це також замовлення політичних опонентів.

Як зазначає радниця з юридичних питань Громадянської мережі ОПОРА Ольга Коцюруба, до початку виборчого процесу такі випадки розцінюються як пошкодження майна та хуліганські дії.

 «Якщо такі випадки будуть під час виборчого процесу, органи Національної поліції повинні звертати увагу, чи не знищується рекламна продукція, бо такі випадки можуть поширюватися. У межах виборчої кампанії це може сприйматися як перешкоджання діяльності кандидата, а не лише як хуліганські дії», – зазначила Ольга Коцюруба.

ОПОРА нагадує, що офіційно виборча кампанія розпочнеться 31 грудня цього року, а самі вибори Президента України відбудуться 31 березня 2019 року.

Останні новини

Loading...