Користувацький вхід

В Черкасах продовжується атестація місцевих депутатів

Черкаське обласне відділення Комітету виборців України продовжує реалізовувати проект атестації місцевих депутатів. 21 грудня були презентовані результати моніторингу та аналізу здійснення прийому виборців та звітування депутатами Черкаської міської ради в 2018 році.

Експерти Комітету виборців у ході моніторингу здійснили перевірку прийому громадян депутатами Черкаської міської ради, а також їх щорічного звітування. Крім того, було оцінено комунікацію депутатів із виборцями.

Експерти КВУ зазначають, що в результаті дослідження можна констатувати той факт, що наслідком загострення політичної кризи та протистояння в місті стала активізація роботи депутатів із громадянами. Крім того, в деяких аспектах можна констатувати покращення роботи за рахунок минулорічних рекомендацій депутатам від експертів. 

Зокрема, на сайті Черкаської міської ради розміщена актуальна інформація про час та місце прийому усіх депутатів, за виключенням Руслана Лоли. У більшості випадків прийом проводять не персонально депутати, а їх помічники або ж працівники КСНів, в приміщенні яких здійснюється прийом. В той же час комунікувати з депутатом не є проблемою: це можна зробити через соціальні мережі. Наразі зареєстрованими користувачами соціальних мереж, зокрема Facebook, та з власними профілями є 40 депутатів міської ради, лише двоє (Микола Мирза та Володимир Соломаха) не мають власних акаунтів. Решта депутатів веде комунікацію через соціальні мережі та відповідає на повідомлення. 

Крім того, всіма депутатами міської ради дотримані вимоги стосовно обов'язкового звітування. Разом з тим, більшість звітів, оприлюднених на сайті місцевої ради не є змістовними та містять інформацію лише про “досягнення” депутатів у площині освоєння бюджетних коштів, в той же час інформація про роботу депутата у сесійній залі, підтримку його ініціатив та звернень відсутня.
 

Останні новини

Loading...