Користувацький вхід

В Черкасах повторно судять фальсифікаторів які вкрали 40 тис. голосів

В Черкасах повторно розпочався судовий процес над фігурантами справи про фальсифікацію виборів до Черкаської обласної ради в 2015 році. 

На лаві підсудних голова обласної виборчої комісії від Опозиційного блоку Микола Свергунов та секретар комісії від БПП-Солідарність Дмитро Жиляєв. 

Справа повторно слухається в Соснівському районному суді, суддею Чечот А.А. Після того як попередній суддя цього ж суду відмовився затверджувати угоду про визнання винуватості між обвинуваченими та прокурором у грудні минулого року, а Апеляційний суд відхилив апеляцію прокурора, справу було відправлено на додаткове досудове розслідування. 

Після кількох місяців додаткового досудового розслідування, справу подано за обвинувальним актом прокурора в Соснівський райсуд, кількість підозрюваних залишилася та ж сама, організаторів чи замовників не було встановлено. 18 квітня було проведено перше підготовче засідання. Сьогодні справу мали розглядати по суті, однак через неявку адвокатів та хворобу (загострення панкреатиту) голови комісії Миколи Свергунова розгляд справи по суті відкладено на 2 травня.

Нагадаємо, що мова йде про спробу фальсифікації результатів виборів до Черкаської обласної ради. За результатом складення сфальшованого підсумкового протоколу у низки партій було відібрано близько 40 тис. голосів виборців, які розподілилися між БПП-Солідарність, Опозиційний Блок та ВО «Черкащани». За результатами таких фальсифікацій до ради потрапляв «Опозиційний блок», а за бортом залишалися «Укроп» та Партія ветеранів Афганістану.
 

Останні новини

Loading...