Користувацький вхід

В Черкасах мітингували за відставку прокурора

В Черкасах під прапорами "Бітьківщини", "Свободи", "Національного корпусу" відбувся велелюдний мітинг.

Акцію протесту під стінами будівлі обласної прокуратури сьогодні влаштували прихильники міського голови Анатолія Бондаренка за діяльність якого предметно взялися прокурори. 

Під стінами будівлі вже традиційно звучали тези про політичне переслідування міського голови. 

- Ми як представники громади сьогодні зібралися щоб підтримати міського голову, бо таким чином ми підтримуємо місцеве самоврядування. Група меншості депутатів на чолі з Олександром Радуцьким не можуть змиритися, що не їм громада довірила керувати містом і все це колотять, - заявила виступаючи Любов Майборода.

Екс-заступник міського голови Геннадій Шевченко звинуватив обласну прокуратуру та її очільника у відвертому підігруванні опонентам мера та в кримінальному переслідуванні останнього за політичним принципом. 

Перший заступник міського голови та очільник обласної ВО "Свобода" Юрій Ботнар закликав обласного прокурора забиратися з Черкащини. 

Головний прокурор області Сергій Овчаренко вийшов до мітингувальників, однак йому так і не дали по суті відповісти на закиди мітингарів. Разом з тим він пообіцяв, що в найближчому майбутньому будуть оголошені підозри кільком лідерам сьогоднішнього зібрання, а справи будуть передані до суду де прокуратура буде відстоювати принципову позицію. На завершення спроби виступу Сергія Овчаренка лідер "Національного корпусу" Дмитро Кухарчук вручив йому мішок з кукурудзою, звинувачуючи прокурора в потуранні земельним рейдерам.


Поки відбувався мітинг міському голові який прийшов отримати підозру її таки вручили, але ще одну і по більш тяжкій статті - ч. 2 ст. 364 ККУ (зловживання владою). Зокрема підозра стосується кримінальної справи по земельній ділянці на розі вулиць Можайського - Лісова Просіка. 

Нагадаємо, що першу підозру міському голові вручили перед минулими вихідними з елементами циркового шоу за так звану таємну Канівську сесію.  
 

Loading...