Користувацький вхід

В Черкасах екс-укропівці йдуть під новий "політичний дах"

Колишній голова Черкаської обласної організації партії «Укроп», депутат міської ради Черкас Руслан Зоря з близькими соратниками йде під новий «політичний дах».

Нове політичне пристанище, доволі несподіване – партія «Громадянська позиція» відомого українського політика, уродженця Черкащини – Анатолія Гриценка.

Процес входження Руслана Зорі і К. відбувся тихо на Покрову. Колишній укропівець очолив Черкаську міську організацію партії «Громадянська позиція». Відповідне політичне рішення вже прийнято, а ухвалювалося воно, за нашою інформацією, на найвищому рівні між лідером партії Анатолієм Гриценком та бізнесменом і політиком Михайлом Бродським, який має бізнесово-політичні інтереси в Черкасах.

Відзначимо, що Руслан Зоря вперше обирався депутатом міської ради весною 2014 року, і йшов від фракції Партії Вільних демократів(яка належить до сфер впливу Михайла Бродського). Перед місцевими виборами 2015 року за підтримки столичних покровителів Руслан Зоря публічно залишив ПВД та виграв кулуарну боротьбу за обласну організацію партії «Укроп».

Сьогодні під час акції опозиційних політичних сил в столиці Руслан Зоря вже був в оточенні керівництва своєї нової партії. 

За результатами місцевих виборів 2015 року у міській раді було сформовано фракцію «Укропу» яку очолив Зоря. У серпні цього року Зоря заявив, що разом з командою покидають партію, через тиск вищого партійного керівництва. Зокрема троє депутатів-укропівців проголосували за розпуск виконавчого комітету міської ради, такі дії йшли у розріз із рекомендаціями вищого партійного керівництва.

Нині троє депутатів екс-укропівців сформували депутатську групу «За громаду». Однак з огляду на законодавчі вимоги та можливість дочасних виборів у міську раду для місцевого політика необхідний був новий партійний «політичний дах». Та й піар-напрацювання які будуть йти від діяльності депутатської групи необхідно спрямовувати на конкретну політичну силу, щоб отримати голоси виборців на виборах, які б вони не були – дочасні чи чергові.

Для групи Руслана Зорі отримання контролю над міською організацією такої доволі популярної та перспективної політсили як Громадянська позиція виглядає дуже вдалим рішенням, вдалим воно виглядає і для Михайла Бродського який лобіював вирішення питання.

Разом з тим, для самої партії особа майбутнього очільника міської організації виглядає доволі скандально. Сам факт ходіння по партіях, а це Вільні демократи Одарича – 2014 рік, партія Укроп – 2015 рік, і от Громадянська позиція – 2017 рік, не прикрашає політика. Однак навіть без цього Руслан Зоря неодноразово ставав фігурантом різних скандалів. Це і слава «руйнівника МАФів» на зорі політичної кар’єри. Це і гучний, але вже призабутий скандал довкола земель в мікрорайоні "Поляна". З останнього, - це пропозиція мільйону гривень за голосування по питанню імпічменту міському голові Черкас Анатолію Бондаренку.

Від коментарів щодо нового політичного пристанища відмовилися як Руслан Зоря так і голова Черкаської обласної організації партії "Громадянська позиція" Сергій Савісько. 

Останні новини

Loading...