Користувацький вхід

В будівлю Черкаської ОДА завезли ВВ-ків (Ексклюзивне Відео)

З огляду на останні революційні події в місті Києві, де відбуваються жорсткі сутички мітингувальників з правоохоронцями Черкаська влада готується до непростого сьогоднішнього вечора.

Так ми вже повідомляли про посилення блокування центрального входу до будівлі – його заварють прутами та металевою арматурою.

Також для захисту будівлі від можливого штурму на територію будинку рад завезено принаймні один автобус із міліціянтами внутрішніх військ у обмундируванні. Відео вдалося зняти нашому кореспонденту.

Натомість як повідомляє наш кореспондент, працівників ОДА продовжують евакуювати, вони виходять із сумками та пакетами наповненими важливими документами.

Нагадуємо, що через соцмережі було дано клич збиратися на Соборній площі на підтримку столичних мітингувальників. Початок збору було оголошено о 13.00. На той час на площі зібралося близько 40 осіб – переважно журналісти та громадські активісти.

Як повідомляє наш кореспондент, вікна на другому поверсі будівлі почали замальовувати білою фарбою, мабуть щоб не видно було міліціянтів які там засіли. 

Останні новини

Loading...