Користувацький вхід

В будівлі Черкаського Драмтеатру поросли гриби (Фото)

До активних робіт по реконструкції постраждалої внаслідок підпалу будівлі Черкаського драматичного театру не приступили через відсутність коштів, натомість там вже ростуть гриби.

Фото грибів в приміщенні будівлі опублікував актор театру Олександр Гуменний.

- Було б смішно, якби не було так сумно: поки театр дочекається відбудови, то там не тільки гриби, але й джунглі скоро розростуться! Грибники-очільники, то коли ж вже нарешті справа театру з розряду "обіцяємо" перейде до розряду "діємо"???!!! Запрошую депутатів всіх рангів у театр по гриби!!! Досить чубитись! Час об'єднатися та діяти, - звертається до можновладців через Фейсбук Олександр. 

Нагадаємо, 1 липня 2015 року в будівлі драмтеатру сталася масштабна пожежа, яка знищила глядацьку залу та дах будівлі. Відновлювальні роботи завершилися на розбиранні завалів даху який впав під час пожежі та встановленням будівельного паркану навколо будівлі. Через відсутність фінансування роботи не проводяться і нині. Загалом на капітальні відновлювальні роботи потрібна космічна сума - близько 140 млн. грн. 

Виконком Черкаської міської ради вже прийняв рішення про виділення 5 млн. грн. на першочергові потреби, але відповідне рішення мають ухвалити ще депутати. Частину коштів може виділити обласна рада, однак левову частку має дати державний бюджет. 

Зиму будівля простояла без даху під снігами та дощами, а на сьогодні має всі шанси перетворитися на черговий довгобуд. 

Відзначимо, що експерти встановили, що причиною пожежі став підпал, однак дану інформацію тривалий час приховували від громадськості, на сьогодні особи винних не встановленні. 

 

Останні новини

Loading...