Користувацький вхід

Управлінська компанія запроваджує нову модель обслуговування будинків

Уже за кілька місяців кожен мешканець відчує покращення якості обслуговування його будинку.

Зараз ми на порозі кардинальних реформ у комунальній сфері міста, які торкнуться кожного мешканця черкаських багатоповерхівок. Уперше за роки існування комунального господарства у місті був проведений відкритий конкурс на обслуговування багатоквартирних будинків. Із п’яти учасників конкурсу місто обрало кращі умови, і в результаті перемогло підприємство ТОВ «Сантехбудконструкція».

Тепер саме це підприємство замість СУБів обслуговуватиме черкаські будинки. Сучасні підходи в організації роботи, кваліфікований персонал, сучасне обладнання та техніка піднімуть на новий рівень обслуговування черкаських будинків.

ВІд СУБів до «НОВОЇ ЯКОСТІ»

З метою заощадження коштів мешканців будинків, ТОВ «Сантехбудконструкція», яке виграло конкурс, було реорганізовано в ТОВ «Управлінська компанія «Нова якість».

ТОВ «Сантехбудконструкція» є платником податку на додану вартість (ПДВ). Тому 20 % своїх надходжень воно має перераховувати в бюджет України. (До речі, СУБи теж були платником ПДВ.) Керівництвом компанії було прийняте рішення про реорганізацію ТОВ «Сантехбудконструкція» у 40 відокремлених дільниць нової компанії «Нова якість». Вони є правонаступниками «Сантехбудконструкції», але платниками єдиного податку. Тобто замість 20% будуть сплачувати податок у розмірі лише 5% від надходжень коштів мешканців. І тепер на рахунках кожного будинку залишатиметься на 15% більше коштів, ніж раніше, що в свою чергу дозволить виконати більше робіт.

Окрім цього, жителям міста легше буде запам’ятати назву управлінської компанії «Нова якість», ніж «Сантехбудконструкція». Тому у липні черкасці отримають платіжки з новими реквізитами, де буде вказано ТОВ «Управлінська компанія «Нова якість», дільниця номер ...» – конкретна дільниця, яка обслуговуватиме саме ваш будинок. При цьому, як це і передбачено законодавством, усі кошти, які були сплачені за рахунками ТОВ «Сантехбудконструкції», будуть автоматично переведені на нові рахунки.

«НОВА ЯКІСТЬ» – це єдина управлінська компанія в Черкасах, яка має на сьогодні необхідне обладнання, ресурси, досвідчених працівників і сучасні технології, щоб надати повний комплекс послуг з обслуговування будинку за сучасними стандартами. Підприємство створене на базі «ЧСУ 525», в якого більш ніж 60-річний досвід будівельних та інфраструктурних робіт.

– Наша мета – щоб кожен мешканець відчув на собі покращення якості послуг. Тому ми запроваджуємо нову модель обслуговування черкаських будинків. Це і сучасні способи комунікації з мешканцями, зокрема цілодобовий call-центр, і веб-сайт, де кожен зможе ознайомитись із планами робіт, розміром квартплати, на що були витрачені кошти тощо. Це і виконання робіт лише кваліфікованими працівниками із застосуванням сучасного обладнання. Це і суворий контроль за якістю виконаних робіт. Попередній тариф на квартплату не переглядався останні кілька років, тому він був збитковий. Підняття тарифу обов’язково призведе до покращення якості послуг. Адже ми напряму зацікавлені, щоб мешканці були задоволені і через рік продовжили з нами співпрацю, – запевняє засновник ТОВ «Управлінська компанія «НОВА ЯКІСТЬ» Андрій Бортник.

Наразі деякі політичні сили свідомо збурюють мешканців і поширюють неправду, аби підвищити собі рейтинг напередодні парламентських виборів. Зрозуміло, що зараз перший перехідний місяць від СУБів до управлінської компанії, тому можливі певні недоліки в роботі. Але вони швидко усуваються. Уже за кілька місяців кожен відчує позитивні зміни.

– Нині у нас працює більше 350 працівників, і ми збільшуємо їхню чисельність, залучаючи кращих фахівців із міських комунальних підприємств, які знають інфраструктуру кожного будинку. Ми постійно намагаємося і далі підвищувати професійний кадровий потенціал нашого підприємства: стимулюємо своїх працівників професійно зростати і даємо шанс новим робітникам, які готові стати частиною нашого колективу. Вимоги у нас високі, але ж і працю досвідчених фахівців ми цінуємо, – зазначає головний інженер ТОВ «Управлінська компанія «НОВА ЯКІСТЬ» Сергій Атамась.

Нова техніка та технології

Єдиний шлях підвищення ефективності комунального господарства – це інвестиції не тільки у професійні кадри, а й у новітні технології. На підприємстві більше 30 одиниць власної техніки, вантажні автомобілі, сміттєвози, снігоприбиральна техніка.

– Лише наша компанія має обладнання та фахівців для монтажу ПВХ безшовних покрівель, термін експлуатації яких становить 50 років. Маємо спеціальне німецьке устаткування для заморозки труб, завдяки якому можна ремонтувати і змінювати батареї, не відключаючи воду по всьому стояку. Використовуємо обладнання для чистки систем опалення, що знешкоджує накип та іржу, які ущільнюють прохідність труб, від чого погіршується обігрів приміщень. Є спеціальна техніка для прибирання прибудинкових територій, машини для вивезення сміття обладнані GPS-трекерами, завдяки чому можна в онлайн-режимі відслідковувати роботу цієї служби, – зазначає Андрій Бортник.

Співпраця мешканців та управлінської компанії «НОВА ЯКІСТЬ» починається з чистого аркуша – усі попередні квартирні борги залишаються за СУБами.

За матеріалами інформаційного бюлетеня ТОВ "Управлінська компанія "Нова Якість".

Останні новини Черкас та Черкаської області