Користувацький вхід

Умань втрапила в туристичний рейтинг СNN

У ТОП-11 туристичних міст України за версією СNN втрапила Умань. Його американські укладачі рейтингу рекомендують відвідати, щоб помилуватися природною пишністю Софіївського парку.

У список кращих міст для подорожей Україною, який склала американська телекомпанія CNN, увійшли 11 міст. Автор “туристичного чарту”, український тревел-блогер Павло Федикович зазначає, що “недавні політичні, територіальні та економічні труднощі” позначилися на іміджі України у світі, тому державі доводиться проводити серйозну роботу із залучення іноземних туристів.

– Україна є батьківщиною безлічі гарних місць з широким спектром туристичних заходів. І хоча деякі регіони рекомендуються як закриті, велика частина країни відкрита для турбізнесу. Жваві міста, стародавні замки, приголомшлива сільська місцевість, різноманітність ландшафтів та гостинність – все це робить Україну особливим місцем, незалежно від її проблем. Відсутність масового туризму надає Україні шарм і автентичність, які часто відсутні в інших країнах, – розповідають укладачі рейтингу.

У ТОП-11 туристичних міст України за версією CNN увійшли: Львів, Чернівці, Умань, Київ, Переяслав-Хмельницький, Харків, Чернігів, Одеса, Ужгород та Кам’янець-Подільський. 

Останні новини

Loading...