Користувацький вхід

У відповідь на звинувачення прокуратури заступник мера показав придбане обладнання

Спеціальне обладнання вартістю 3,2 млн. грн. для майбутнього гімнастичного залу, реконструкція якого нині завершується у приміщенні колишнього кінотеатру «Мир», показав журналістам та громадськості заступник міського голови Ігор Волошин.

Обладнання перебуває на відповідальному зберіганні в складському приміщенні колишньої тютюнової фабрики по вул. Благовісна, 170. Таку екскурсію чиновнику довелося проводити через активізацію прокуратури та слідчих, оскільки посипалися звинувачення щодо відсутності постачання такого обладнання, інформує сайт міської ради. 

Під час спілкування з журналістами Ігор Волошин, Максим Шадловський та Микола Бондаренка прокоментували цю ситуацію.

– На мою думку, враховуючи останні події, припускаю політичне замовлення. Оскільки працюю в команді міського голови Анатолія Бондаренка, є членом політичної партії «Батьківщина». Закупівля зазначеного гімнастичного обладнання відбувалась абсолютно відкрито у системі «Прозоро». До речі, лише з четвертої спроби. Економія бюджетних коштів склала близько 400 тисяч гривень. З переможцем був підписаний договір, згідно з яким, у передбачені в документах строки доставлено обладнання. Це засвідчують, зокрема, підписані акти виконаних робіт. Проте оскільки досі у приміщенні колишнього кінотеатру «Мир» відбуваються ремонтні роботи, встановити його безпосередньо немає змоги. Тому це гімнастичне обладнання, яке належить черкаській громаді, тимчасово зберігається у будівлі, яка перебуває у комунальній власності міста, - пояснив Ігор Волошин.

Loading...