Користувацький вхід

У Смілі міська рада прийняла рішення "останньої надії"

Неспокійно у Смілі, в ніч з 5 на 6 грудня депутати провели позачергову сесію міської ради на якій ухвалили рішення «останньої надії», за проголосували 27 депутатів.

Про це у коментарі нашому виданню повідомив присутній на засіданні депутат Черкаської облради від ВО Свобода Сергій Воронов. 

Підставою зібрання знову стали проблеми з теплопостачанням у місті, його відімкнув теплопостачальник, однак в ході засідання теплопостачання знову було відновлено. 

- Депутати дебатували до опів на третю ночі, в результаті було ухвалено рішення «останньої надії». Воно покликане встановити оператором теплопостачання КП «Смілакомунтеплоенерго» замість проблемного ТОВ «Смілаенергоінвест», - розповів Сергій Воронов. 

Згідно ухваленого рішення споживачем газу є Смілянська міська рада в порядку «останньої надії». Укласти договір на постачання газу між КП «Смілакомунтеплоенерго» та ПАТ «Черкасигаз» з отриманням відповідних лімітів. Надати гарантії НАК «Нафтогаз» та ПАТ «Черкасигаз» на оплату поставленого газу.
За інформацією депутата, вже сьогодні мають відбутися відповідні переговори між представниками влади Сміли та газовиками.

Нагадаємо, що опалювальний сезон у Смілі розпочався із значним запізненням аж 17 листопада через значні борги приватної теплопостачальної кампанії ТОВ "Смілаенергоінвест" перед НАК "Нафтогаз" за спожитий газ. 

Останні новини Черкас та Черкаської області