Користувацький вхід

У скандальному тендері підприємець побачив фальсифікацію

Підприємець Андрій Бортник виявив невідповідність техніки одного з учасників торгів вимогам тендерної документації. 

Мова йде про вже традиційно скандальний тендер на утримання автошляхів міста (в тому числі і зимове утримання). Торги вже двічі відмінялися, востаннє у червні цього року з очікуваною вартістю закупівлі послуг на 65 млн. грн.

Нині триває перекваліфікація закупівлі, вартість закупівлі зменшено до 26 млн. грн., за наполяганням депутатського корпусу з послуг виключено прибирання зелених зон, а термін надання послуг визначено вересень 2017 – серпень 2018 років. Перелік послуг які надаватимуться можна переглянути на у списку.

Для участі у торгах виставлені достатньо лояльні умови щодо наявності техніки та позитивного досвіду виконання подібних робіт. Так щоб взяти участь у розіграші достатньо позитивного відгуку про виконання будь-якого виду послуги з вищевказаного переліку. 23 серпня завершився крайній термін подачі документації бажаючих взяти участь у торгах, визначений тендерним комітетом.

В свою чергу підприємець Андрій Бортник звертає увагу тендерного комітету на невідповідність техніки одного з учасників торгів навіть таким доволі лояльним вимогам до наявності матеріально-технічної бази. 

- Для участі в конкурсі було достатньо документально підтвердити наявність всього лише двох одиниць техніки з відвалом шириною не менше 2.7 метра. По документам, наданим для участі в торгах, ПП "Агропром-1992" бере в оренду в ТОВ "Черкасиміськбуд" Анатолія Бурського екскаватор Борекс 2102 з навісним обладнанням - відвал шириною 2.7 метра, щітка шириною 3 метра. Але за даними заводу виробника ширина відвалу даного екскаватору 2 метри, він не поворотний і не призначений для зимового утримання доріг. Встановлення щітки на дану модель екскаватору не передбачено взагалі- її місце займає зворотня лопата для копання. До речі ширина щіток, що встановлюються на трактори цієї марки взагалі не перевищує 2.5 метри. Чекаємо на адекватну реакцію тендерного комітету та журналістів, - написав у Фейсбук Андрій Бортник, при цьому додаючи фото з технічною характеристикою заводу виробника екскаватора. 

Відзначимо, що ПП «Агропром-1992» є дружнім для ТОВ «Черкасиміськбуд», його засновницею є дружина Анатолія Бурського. Це підприємство вже намагалося поборотися за утримання доріг міста, але тендер було відмінено зі скадалами. Тоді Бортником також зверталася увага на явні ознаки фальсифікацій тендерної документації. 

Також варто додати, що ПП «Агропром-1992» не єдиний суб’єкт господарювання який задекларував використання техніки яка не відповідає вимогам тендерної документації. Серед наявної технічної бази екскаватор такої ж моделі заявив ще один учасник торгів ФОП Прилепський С.М.
 

Останні новини

Loading...