Користувацький вхід

У понад 60% обстежених жителів Черкас виявили підвищення тиску

У медичних закладах Черкас до Всесвітнього дня боротьби з інсультом була проведена міська акція "Дізнайся про ризики інсульту!".

Про це інформують у прес-службі Черкаської міської ради.

Як інформує Черкаський міський інформаційно-аналітичний центр медичної статистики та здоров’я, метою акції було привернути увагу людей до таких поширених факторів ризику інсульту, як артеріальна гіпертензія, цукровий діабет, шкідливі звички; розповсюдження інформації про ознаки інсульту, способи профілактики та уникнення цього захворювання.

У межах цього заходу в лікувально-профілактичних закладах, аптеках та інших місцях проводились вимірювання артеріального тиску та цукру в крові, роздавались населенню пам’ятки про ризики інсульту та методи профілактики.

Всього для вимірювання артеріального тиску звернулось 3701 чоловік. Підвищений артеріальний тиск був виявлений у 61 % громадян, із них половина дізналася про підвищення тиску вперше. Всі громадяни, у яких було виявлено підвищення тиску та цукру в крові були направлені на консультацію лікаря кардіолога та ендокринолога.

Останні новини

Loading...