Користувацький вхід

У Маньківській райраді стався "двірцевий" переворот

Напередодні нового року в Маньківській районній раді стався справжній місцевий «двірцевий переворот» депутати відправили у віставку голову районної ради Володимира Вовка.

Спочатку 27 грудня депутати не затвердили річного звіту керівника та внесли заяву про проведення позачергово зібрання з розгляду питання «про недовіру чинному голові та дострокове припинення його повноважень», інформує видання Почерк з посиланням на місцевий телеканал Жасмін.

Примітним є те, що із відповідною ініціативою виступили депутатська фракція ВО «Черкащани» від якої він і обирався депутатом. 

На фото Володимир Вовк. 

29 грудня було розглянуто дане питання на позачерговому засіданні, колеги по партії в озвученій заяві закидали очільнику райради незатвердження депутатами річного звіту про пророблену роботу, порушення регламенту, порушення ділової етики. 

За дострокове припинення проголосувало 22 депутати з фракцій ВО Черкащани, БПП-Солідарність, ВО Батьківщина, Укроп, Радикальна партія. 

Тимчасово виконувати обов’язки голови призначено заступника голови Світлану Лещенко, яка була обрана від Радикальної партії.

 

Останні новини

Loading...