Користувацький вхід

У Черкасах відкрили першу в Україні повітряну скульптуру

Унікальна мистецька принада прикрасила Черкаси: 19 травня у центрі міста відбулось урочисте відкриття безпрецедентної скульптурної інсталяції «Висока нота». 

На висоті сім метрів, між небом і землею, «зависла» витончена фігурка скрипальки. Музикантка зручно вмостилася на тонкому сталевому тросі, натягнутому між Черкаською обласною філармонією та опорним стовпом, виконаним у формі скрипкового грифу та смичка. Така незвичайна композиція стала першою не лише для Черкас – це перша в Україні повітряна скульптура, і відкрито її у День вуличної музики.

Дівчина зі скрипкою виконана із бронзи, на її виготовлення знадобилося півтора роки. Встановлено скульптуру (вагою до 150 кг та висотою у 1,6 м) на висоті 7 метрів над землею. Ініціаторами незвичайного проекту стали компанія «Сатурн-Холдинг» та група компаній «UKRAVIT», творцем скульптури - один із найкращих українських скульпторів Олександр Лідаговський.

За словами автора скульптури Олександра Лідаговського, «Висока нота» дає можливість відірвати очі від асфальту і поглянути вгору, аби хоч на мить подумки відірватись від життєвих справ та замислитись про щось високе і прекрасне.

За інформацією Черкаського прес-клубу. 
 

Loading...