Користувацький вхід

У Черкасах народний депутат відкрив приймальну та роздав містянам власний номер телефону

У Черкасах запрацює громадська приймальна народного депутата Сергія Шахова. Її відкриття нардеп анонсував під час свого першого візиту на Черкащину. Крім відкриття громадської приймальні народний обранець відвідав і два черкаські підприємства. Спершу побував на ПАТ «Азот», далі на – НВК «Фотоприлад».

До Черкас народний депутат Сергій Шахов приїздив у межах власного туру містам України. Він вже побував на Львівщині, Тернопільщині, Хмельниччині, Житомирщині та Вінниччині. До Черкас Сергій Шахов приїхав на запрошення голови обласної організації політичної партії «Наш край» Анатолія Нужного.


Нардеп запевняє, що його поїздки країною – не початок передвиборчої компанії, а власне бажання вивчити проблеми регіонів, напряму поспілкуватися з людьми. Тож не випадково у Черкасах він поїхав на ПАТ «Азот», адже останнім часом хімічна промисловість не лише Черкас, а й загалом України, переживає складні часи. Сергій Шахов запевнив присутніх, що готовий всіляко відстоювати інтереси хімічних підприємств. Для цього, за його словами, вже підготував відповіді звернення на рівні керівництва держави.

- Знаю, що у вас проблеми і з виробництвом, і з зарплатами також. Хоча завдяки такому підприємству, як ваше, тримається багато інших установ та бюджетна сфера. При тому, що подібних підприємств зовсім небагато,- сказав перед присутніми «азотівцями» депутат ВР. - Інтереси хімічної промисловості ми з депутатами вже відстоювали у Кабміні. Адже зараз добрива завозяться у який тільки завгодно спосіб: і через Білорусію, і через Росію, ведуть їх і контрабандою. Тому ми вимагали щоб була заборона на ввезення карбаміду, аміачної селітри. Вже зроблені звернення до Генпрокуратури, до антикорупційних органів та ін. Ми повинні дати можливість розвиватися українській хімічній промисловості. І саме держава має в цьому допомогти. А ми з депутатами готові докладати максимум зусиль, щоб хімічна промисловість ожила.

Також Сергій Шахов побував на стратегічному об’єкті – НВК «Фотоприлад». Тут він ознайомився із виробництвом, поспілкувався із працівниками та детальніше розповів про себе. Сказав, що він родом зі Луганщини, яка нині окупована. І до Верховної Ради обирався по одному з луганських округів. Тож закономірно, що черкащани запитали у нардепа, коли ж на його думку, закінчиться війна.

- Чиновники, політики, банкформування не хочуть закінчувати війну сьогодні взагалі. Грабують мільярдами доларів. Наживаються на всіх потоках: газові, продуктах харчування, ліках, пальному тощо. І поки ми не перезавантажимо парламент – нічого не відбудеться. Якщо зазирнути в політику, то по статистці 65 відсотків населення не хочуть голосувати. А саме ця галочка в бюлетені і може бути як «куля в лоба».

Окрім того, Сергій Шахов наголосив, що під час спілкування з Анатолієм Нужним було прийняте важливе рішення щодо відкриття у Черкасах громадської приймальні партії «Наш край» та водночас приймальні Сергія Шахова. Про це обранець сказав і під час спілкуванні на «Азоті», і під час діалогу на «Фотоприборі», додавши, що його приймальні нині працюють по всій Україні. У Черкасах приймальна діятиме за адресою вулиця Святотроїцька, 94. 

Додатково депутат назвав людям ще й номер власного мобільного телефону. Запевняє, що намагається завжди відповідати на всі дзвінки.

- Я не боюся лишати свій номер телефону. Де б я не був – завжди його диктую, - наголосив депутат Верховної Ради. – І люди можуть мені в будь-яку хвилину телефонувати. 

У Черкасах народний депутат зізнався і в тому, що ще буквально три роки тому не міг розмовляти українською мовою. До вивчення української його спонукав син. 

- Тож сьогодні українською мовою я спілкуюся вільно, - зауважив народний депутат. – І тепер я показую всім своїм друзям, які не вміють розмовляти українською, що вивчити її не так і важко.

Позитивно візит до Черкас депутата ВР Сергія Шахова оцінив його колега по партії Анатолій Нужний.

- Візит Сергія Шахова на Черкащину насправді дуже важливий. Особисто я дуже хотів, щоб він потрапив саме на «Азот» та «Фотоприлад». Сподіваюся, що це дасть позитивні зрушення щодо розвитку цих підприємств, - підсумував черкащанин Анатолій Нужний.
 

Останні новини

Loading...