Користувацький вхід

Цього року на Черкащині вкрали 128 одиниць автотранспорту

За 9 місяців поточного року на території області зареєстровано 128 випадків незаконного заволодіння транспортними засобами. Місцями вчинення злочинів зазначеної категорії здебільшого є стихійні автостоянки та вулиці міст і селищ.

Про це повідомляють в УДАІ області та надають поради як зменшити ризики заволодіння вашим майном злочинцями.

- Ніколи не залишайте автомобіль із відчиненими дверцями і ключами у замку запалювання, навіть якщо Ви виходите всього на кілька хвилин, наприклад, для того, щоб купити цигарки. Цього зловмиснику буде достатньо не тільки, щоб забрати з салону цінні речі, але й заволодіти транспортом.
- Залишаючи авто (навіть на нетривалий час), обійдіть його і перевірте, чи добре закриті двері, скло, багажник і капот, а також чи не забули ви ключі в замку запалювання. Не залишайте в салоні, тим більше на видному місці, коштовні речі, гроші, документи, ключі від своєї квартири. У крайньому випадку недбало накрийте їх чим-небудь.
- Намагайтеся залишати автомобіль, якщо не у власному гаражі, то хоча б на автостоянці, що охороняється.
- Остерігайтеся паркування автомобіля на тривалий час у малолюдних та неосвітлених місцях.
- Обладнайте автомобіль охоронною сигналізацією, системою блокування керма, педалей тощо і завжди користуйтеся ними.
- Зробіть маркування автомобіля і окремих його деталей.
- Якщо авто більше стоїть на місці, чим їздить, - щодня відвідуйте його. Відкрийте дверцята, загляньте в салон, у багажник, перекладіть щось з місця на місце і т.п. Це необхідно і для контролю за автомобілем, і для створення «ефекту присутності» хазяїна.
- Не довіряйте нікому зі сторонніх ключі від автомобіля, адже виготовити їх дублікати - елементарна справа.

Нехтування цими вимогами сприяє заволодінню автомототранспортом, який може використовуватись із злочинною метою, а Вам принесе нові клопоти і неприємності.

Останні новини

Loading...