Користувацький вхід

Цибко повторно поновився на посаді міського голови Сміли

Відсторонений міський голова Сміли Олексій Цибко виграв суд у Верховному Суді. Його знову поновлено на посаді мера Сміли.  

30 серпня у Верховному Суді розпочали розглядати справу за позовом Олексія Цибка до Смілянської міської ради. У судовому засіданні йшла мова про визнання протиправним та скасування рішення щодо відсторонення Олексія Цибка від виконання обов’язків міського голови Сміли і стягнення на його користь середнього заробітку за час вимушеного прогулу, інформує Сміла-ua.

Нагадаємо, що Смілянська міська рада 2 березня 2016 року в сумнівний спосіб після бійки та закриття засідання відправила мера міста у відставку. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ПОЛІТИЧНА РОЗПРАВА: МЕРА СМІЛИ ЗНОВУ ПОЗБАВИЛИ ПОСАДИ

Суд першої інстанції прийняв рішення про незаконне позбавлення міського голови повноважень. 1 серпня 2016 року Київський апеляційний адміністративний суд задовольнив апеляційну скаргу Смілянської міської ради та постановив скасувати рішення першої інстанції про поновлення мера на посаді. Тоді журналістам вдалося отримати аудіозапис прийняття рішення суддями, які прямо в залі засідань ділили "правду" та стверджували, що "все схвачено".

Через два роки після імпічменту, 28 березня 2018 року касаційна інстанція - Верховний суд України - скасувала постанову апеляції і відправила справу на повторний розгляд на рівень апеляційної інстанції. Тоді в дію вступило рішення суду першої інстанції і Олексій Цибко повернувся до фактичного виконання обов'язків міського голови. 

27 листопада 2018 року Київський апеляційний адміністративний суд постановив повторно відмовити О. Цибко у задоволенні адміністративного позову про визнання протиправним та скасування рішення про його імпічмент та поновлення на посаді. Тоді прискорений повторний розгляд справи в апеляції був викликаний, в тому числі і політичними мотивами спрямованими на відсторонення від посади мера Цибка, через його позицію стосовно "теплової кризи".

 

 

 

Loading...