Користувацький вхід

Цей тиждень буде спекотним, - синоптики

Літнє сонцестояння – це найдовший день у році, пік тривалості світлого часу доби та найкоротша ніч. У 2018 році воно станеться 21 червня о 13.07 год. за київським часом. Після 25 червня сонце повертає на зиму, а літо на спеку, повідомляє керівник обласного гідрометцентру Віталій Постригань.

У період з 12 червня на Черкащині спостерігався досить тривалий період грозових дощів, пов’язаний із впливом атмосферних фронтів з південного заходу. По області за цих 5 днів випало від 20 до 70 мм опадів або 27-100% місячної норми, лише в Чигиринському районі зафіксовано лише 8 мм та продовжує утримуватися надзвичайний клас пожежної небезпеки.

На цьому тижні атмосфера перебудовується. Спостерігатиметься антициклональний тип погоди – переважно без опадів, вдень високі температури повітря +26..29º, і теплі ночі +15..17º. Лише у наступні вихідні з наближенням північного циклону температурний фон знизиться на 3-5º та збільшиться вірогідність грозових дощів, а також небезпечних явищ, пов’язаних із грозами.

В спекотну погоду намагайтеся більше триматися в тіні, уникайте фізичного перевантаження. Слід пам’ятати, що прохолодні напої краще гарячих, а звичайна вода корисніша підсолоджених газованих напоїв.

Останні новини

Loading...