Користувацький вхід

Терміново скликається сесія облради щоб освоїти на дороги понад 200 млн. грн.

В останній день літа 31 серпня скликається позачергова сесія Черкаської обласної ради, початок роботи 10.00 в сесійному залі Будинку рад. 

Єдине питання яке виноситься на розгляд депутатів затвердження «Обласної програми фінансування ремонту доріг державного значення, які проходять територією області на 2016-2018 роки».

Затвердження програми дасть потенційну можливість вже в цьому році освоїти на капітальний та середній поточний ремонт доріг державного значення на суму 235 млн. 437 тис. грн. На ці кошти планують відремонтувати 34,5 км. автомобільних доріг державного значення в області.

Загалом же близько 505 км доріг області потребують проведення робіт з поточного середнього ремонту та 586 км – із капітального ремонту.

Кошти виділяються на засадах співфінансування – 214 млн. виділяється з державного бюджету, 21 млн. грн. з місцевих бюджетів (умови спів фінансування 10% від потрібної суми фінансується з місцевих бюджетів). В разі затвердження відповідної програми районні та міські ради області матимуть можливість та підстави виділити кошти для співфінансування ремонту доріг державного значення. 

Практично всі кошти передбачені для найвідоміших своїм ганебним станом відрізків автодоріг Черкащини – це траса Черкаси-Сміла, Сміла-Камянка-Знамянка, Сміла-Умань (поблизу села Носачеве).

Відзначимо, що навіть за найсприятливіших умов навряд чи вийде освоїти умовно наявні кошти. Станом на кінець серпня активні роботи ведуться лише на правому відрізку автодороги Черкаси-Сміла. По іншим тривають тендерні процедури. 
 

Останні новини

Loading...