Користувацький вхід

"Тітушководу" часів Тулуба не продовжили термін на затримання

“Тітушководу” часів губернатора Сергія Тулуба не продовжили термін на затримання, який сплив 25 січня цього року.

Придніпровський суд залишив без розгляду клопотання слідчого, про продовження терміну дії дозволу на затримання через позицію прокуратури. 

Мова про Олександра Проценка (більш відомого як “Сан Санич”), який підозрюється в розпалюванні міжнаціональної ворожнечі та організації масових заворушень. 

На фото Проценко у світлому спортивному костюмі. 

6 квітня 2013 року, в день проведення акції опозиційних сил на Театральній площі в Черкасах, він курував так звану акцію “Бий жидів”, яка закінчилася бійкою.

За даними слідства, він зібрав групу молодиків (15 осіб) поблизу намету Партії регіонів, біля будинку торгівлі, та переконав взяти участь в акції опозиційних сил. Для цього необхідно було одягнути футболки з провокативними написами “Бий жидів” та у визначений момент, під час проведення мітингу опозиції, перебувати в них на площі. При цьому він переконав, що за такі дії не передбачена жодна відповідальність, а винагорода за участь у мітингу складе 250 грн. на особу. 

Після зміни влади в країні, в липні 2014 року Олександра Проценка було оголошено в розшук, однак до цього часу його не було затримано. За клопотаннями слідчого та прокурора, суди надавали дозволи на затримання з метою його приводу для обрання запобіжного заходу. Наприкінці січня цього року піврічна дія чергової ухвали про дозвіл на затримання закінчилася. 

В лютому цього року слідчий звернувся до Придніпровського суду з клопотанням, яке було погоджене з прокурором, про надання дозволу на затримання. Однак згодом прокурор подав заяву в якій клопотав про залишення без розгляду клопотання слідчого.  

Останні новини

Loading...