Користувацький вхід

"Свободівець" радить не втрачати голову міліціонерам.

 На сьогоднішній прес-конференції Юрій Ботнар, голова Черкаської обласної організації "Свобода" сидів на фоні шолома, які вдягають під час "контролю" мирних заходів спецпризначенці.

 - Це не є трофеєм. Я взагалі не вважаю, що можуть бути трофеї. Навіть погони, які знаходжу під час сутичок, я кидаю назад працівникам МВС. Під час п"ятничних подій громада показала, що вона готова до спротиву. Поки що таких людей не багато, але ми будемо розкручувати маховик спротиву безззаконню влади. Цей шолом я знайшов після спроби зайти до приміщення Черкаської ОДА. І я обов"язково поверну його в установу МВС, адже це є державне майно, а я закон не порушую.  І нам доведеться ще не раз віддавати такі речі, якщо беззаконня не припиниться, а міліціонерів не припинять стимулювати до протистояння з народом. Я тільки хочу порадити працівникам МВС не "втрачати голову" разом із шоломами, та пам"ятати, що вони мають служити народові. Я був свідком, як підполковник міліції просив покликати "козачків" (невідомих в цивільному, що контролювали вхід в приміщення ОДА- авт.), щоб вони розібралися з нами при спробі пройти в інші двері. Очевидно, що міліція зараз працює спільно з бандитами проти народу,- відзначив Юрій Ботнар.

Окремо відповів "свободівець" і на закиди мера про звернення до прокуратури, стосовно слів та можливих погроз під час блокування сесії Черкаської міської ради.

- Я не боюся ніякої прокуратури. Я закон не порушував. Мене громада, яку не впустили на сесію, просила передати побажання мерові, я це й зробив. Жодним чином я Одаричу не погрожував. Ну а щодо слів Горкуна, що його фото висіло на ялинці під час Помаранчевої революції відзначу лише одне: більше "помаранчевих" революцій не буде, а націоналістична революція мирною не буде, і все може бути по різному - хто зна де чий портрет висітиме. І не лише портрет, -резюмував Юрій.

Loading...