Користувацький вхід

Своїх агітаторів, членів комісій, спостерігачів на Черкащині кидає не лише "УДАР" а й кандидат у нардепи від об'єднаної опозиції?

Інформація про те, що політична партія "УДАР" Віталія Кличка" кинула своїх працівників які дали їй результат на виборах вже досить давно з'явилася в ЗМІ та продовжують випливати нові подробиці. Однак нещодавно на форумі міста Умань та у інетернет-виданні Вечірня Умань випливла інформація, що і в інших опозиційних сил Черкащини є проблеми в такому делікатному питанні як виплата коштів своїм працівникам за виборчу кампанію минулого року.

Мова зокрема йде про узгодженого кандидата від опозиційних сил на 198 окрузі з центром в м. Умань - Максима Полякова.

Тому дане питання було підняте журналістами на спільній прес-конференції опозиційних сил Черкащини.

На нього зголосилися відповісти і Анатолій Бондаренко - офіційний лідер ВО "Батьківщина" в області і Наталія Старікова - голова обласного "Фронту змін". Саме по квоті "Фронту змін" ішов єдиним кандидатом Максим Поляков.

- Ми вирішимо це питання з  Максимом Поляковим. Вирішимо його, але я зараз не готовий відповідати на це питання, - був лаконічним Анатолій Бондаренко.

Більш конкретною була відповідь очільниці "Фронту змін".

- Проблема існує, але вона вирішується. Завжди залишаються незадоволені виплатами чи винагородою після будь-якої виборчої кампанії. Ми відкриті для всіх та чекаємо звернень у громадську приймальню, - відповіла Наталія Старікова.

Як бачимо лідери опозиційних сил визнають наявність проблеми. Але досить дивно, що для того, щоб знайти її вирішення обов'язково потрібно вимагати виконання зобов'язань через громадський тиск.

Тому розміщуємо нижче адресу громадської приймальні і надіємось, що це допоможе ошуканим уманчанам.

Громадська примайльня депутата Черкаської обласної ради від політичної партії "Фронт змін" Наталії Старікової працює з понеділка по п'ятницю з 9.00 до 18.00 за адресою м.Черкаси, бул. Шевченка, 266\1 (другий поверх).

Висловив свою думку щодо піднятої проблеми і Микола Булатецький.

- Правильно щоб боргів не було і щоб люди працювали на ідейних засадах в партструктурах. Однак нажаль в значній мірі не виконано зобов'язань бо не виплатили те що обіцяли. Не треба було обіцяти те що не могли реалізувати. Потрібно розбудовувати партійну структуру і тоді не буде таких проблем. І головне не потрібно давати пустих обіцянок, краще скажіть правду, - емоційно додав Микола Іванович звертаючись до обласних очільників ВО "Батьківщина" та "Фронту змін".

Останні новини

Loading...