Користувацький вхід

Суддю Апеляційного суду Черкаської області відсторонили від правосуддя

Викритого на отриманні неправомірної вигоди суддю Апеляційного суду Черкаської області Володимира Пономаренка відсторонили від правосуддя до 29 жовтня.

Таке рішення ухвалила Вища рада правосуддя за результатами розгляду клопотання керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури-заступника генерального прокурора Назара Холодницького, повідомляє «Слово і діло».

«Клопотання керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури-заступника генерального прокурора Назара Холодницького про тимчасове відсторонення судді Апеляційного суду Черкаської області Володимира Пономаренка в зв'язку з притягненням до кримінальної відповідальності – задовольнити частково. Тимчасово, до 29 жовтня, відсторонити від правосуддя суддю Пономаренка», – заявив голова ВРП Ігор Бенедисюк.

Також під час засідання ВРП прокурор САП заявив, що суд поки не обирав запобіжний захід судді Пономаренку. За його словами, прокурори хочуть домогтися чогось одного – або відсторонення підозрюваного від правосуддя, або обрання запобіжного заходу.

«Рішення про обрання запобіжного заходу буде ухвалене за результатами розгляду клопотання про відсторонення судді Пономаренка», – зазначив прокурор.

Нагадаємо, 27 серпня НАБУ викрило на хабарі суддю Апеляційного суду Черкаської області Володимира Пономаренка. За версією слідства, суддя обіцяв вплинути на рішення щодо не притягнення черкащанина до відповідальності за керування автомобілем в нетверезому стані.

Loading...