Користувацький вхід

Суд звільнив майно на якому в понад 3 млн. грн. "кинули" черкащан

В Черкасах суд звільнив з під арешту нерухоме майно на якому кинули фізичних осіб пайовиків на 3,2 млн. грн.

Соснівський суд в грудні минулого року ухвалою скасував арешт незавершеного будівництва підземних гаражів яке розташоване по вул. Героїв Дніпра 53/1. Арешт знято за клопотанням ПП “Ліпона” якому наразі належить нерухомість. В грудні 2017 року ПП “Ліпона” отримала містобудівні умови на будівництво нового житлово-громадського комплексу на площі в 0,78 га. та розпочало підготовчі роботи з будівництва. 

Арешт на недобудову було накладено в січні 2014 року в рамках розслідування кримінального провадження по факту шахрайства в особливо великих розмірах. 

Будівництво підземних гаражів здійснювало ПП “Вербена-ТП” власницею якого була Тетяна Ксенофонтова. У вересні 2007 року вона продала незавершене будівництво ТОВ “Корпорація Райагробуд” за 1,05 млн. грн. Незвадаючи на це, від імені ПП “Вербена-ТП” у 2008 році уклала інвестиційну угоду з ТОВ “Гонсалвеш Вашконселош Інтернаціонал Україна”, за якою інвестор надав кошти в розімірі 0,57 млн. грн. Також було укладено 43 інвестиційні угоди з приватними особами на купівлю гаражів на 3,2 млн. грн. В липні 2009 року ТОВ “Корпорація Райагробуд” продала незавершене будівництво ПП “Ліпона” за 2,92 млн. грн. 

Кримінальне провадження по шахрайству стосовно пайовиків фізичних осіб безуспішно розслідується за їх заявами з квітня 2013 року. За цей час підозру жодній особі по справі не повідомлено, відповідно не передано до суду обвинувальний акт. 

За фактом шахрайських дій по відношенню до ТОВ “Гонсалвеш Вашконселош Інтернаціонал Україна” власницю “Вербена-ТП” вироком Придніпровського суду у квітні 2013 року було засуджено до 5 років 6 місяців позбавлення волі з конфіскацією майна. Однак через апеляцію та касацію повернуто до Придніпровського суду, де в грудні 2014 року відправлено на додаткове досудове розслідування. Після цього обвинувальний акт до суду не передавався. 

Донедавна ТОВ “Корпорація Райагробуд” та ПП “Ліпона” були записані на місцевого забудовника Альберта Норченка. В грудні 2018 року фірми перереєстровані на інших осіб.

 

Останні новини

Loading...