Користувацький вхід

Суд виправдав сина відомого будівельника, який за версією поліції матюкався

Придніпровський суд закрив провадження по адміністративній справі стосовно дрібного хуліганства Максима Мамчура. 

За даними складеного протоколу про адмінпорушення, 19 серпня близько 4.40 ранку біля ресторану «Макдональдс», перебуваючи в стані алкогольного сп'яніння, Мамчур молодший виражався нецензурною лайкою внаслідок чого порушував громадський порядок та спокій громадян, за що передбачена відповідальність за ст.173 КУпАП.

Максим Мамчур надав письмові пояснення про те, що факт вживання ним нецензурної лайки в громадському місці не відповідає дійсності. Вважає, що ним не було створено жодних передумов для затримання, а в його діях відсутній склад правопорушення.

Суддя ознайомившись з поясненнями особи яка притягалася до відповідальності та переглянувши відео надане поліцією, прийшов до висновку що в діях Мамчура відсутній склад правопорушення. 

Нагадаємо, що справа по розгляду протоколу про адмінпорушення переносилася. І могла бути закрита через закінчення трьохмісячного терміну для розгляду. 

Максим Мамчур є студентом Національного юридичного університету Ярослав Мудрого. Його батьком є Владислав Мамчур в минулому високопоставлений міліціянт, а нині успішний будівельник який міцно сидить на підрядах обласної влади. Насамкінець додамо, що сам Владислав Мамчур успішно уникав адміністративної відповідальності неодноразово, востаннє на нього склали аж п’ять протоколів про адмінпорушення.
 

Останні новини

Loading...