Користувацький вхід

Суд відмовив прокурору у задоволенні адмінвідповідальності Тренкіна

Апеляційний суд відмовив прокурору у задоволенні адмінвідповідальності депутата міськради Юрія Тренкіна, через відсутність повноважень.

Мова йде про вчинене депутатом від ВО «Батьківщина» корупційне правопорушення через несвоєчасне повідомлення у декларації про придбання автомобіля «АUDI А6» вартістю 911 тис. грн. 

Так 25 січня 2017 року обранець придбав автівку, а повідомлення в декларацію вніс лише 26 травня, коли мав зробити повідомлення протягом 10 днів з часу придбання.  Працівником поліції правопорушення було виявлено 7 липня 2017 року, а протокол було складено 28 серпня. Придніпровський суд закрив провадження по справі у зв’язку з спливом трьохмісячного терміну з дня вчинення правопорушення, за який визначив 4 лютого 2017. 

Предствник прокуратури намагався оскаржити дане рішення в Апеляційному суді, але суд посилаючись на зміни в законодавстві відхилив скаргу прокурора, як таку, що не входить до переліку повноважень за якими прокурор може подавати апеляції стосовно справ про адмінпорушення.

Нагадаємо, що у жовтні 2016 року в депутата Юрія Тренкіна викрали іншу дороговартісну автівку (вартість близько 60 тис. дол.) яка була записана на його маму.

Останні новини

Loading...